سامانه پیام کوتاه خانه اس ام اس - خرید اعتبار پیامک


خرید اعتبار پیامک

تعرفه فروش وی‍‍ژه نمایندگان خانه اس ام اس پنل با تخفیف ۵ ریال اعمال میگردد و این تخفیف شامل آن دسته از نمایندگان می باشد که با عنوان انحصاری ثبت شده اند.

میزان مالیات بر ارزش افزوده (VAT)
شارژ پیامک های خریداری شده شامل ۵ درصد مالیات بر ارزش افزوده می شود.

هزینه هر پیامک برای ارسال تنها 103 ریال معادل (ده تومان و سه ریال) می باشد . این تعداد با خرید بیشتر اعتبار پیامک تا مرز 10000 عدد به صورت ثابت می باشد و در صورت خرید بالای 10000 عدد پیامک هر پیامک 101 ریال می باشد .

دریافت پیامک در کلیه سرویس های شرکت به صورت رایگان می باشد و به ازای پیامک هایی که دریافت می کنید هیچ هزینه ای پرداخت نمیکنید .

ویژگی های منحصر به فرد :

  • هیچ محدودیتی در مصرف اعتبار خریداری شده  وجود ندارد و شما می توانید اعتبارتان را در یک یا چند مرحله استفاده نمائید و هیچ اجباری برای ارسال تبلیغات در یک مرحله وجود ندارد.
  • هیج محدودیت زمانی جهت مصرف اعتبار خریداری شده وجود ندارد ، این امکان برای شما فراهم می باشد که اعتبار خریداری شده را همان روز یا طی چند سال بعد مصرف کنید !
  • پیامک هایی که به شماره هایی که به ثبت نرسیده اند در مخابرات ارسال می شوند به حساب کاربر برگشت می شود و پیامک هایی که به شماره های غیرفعال ارسال می شود را سیستم ارسال نمی کند .

نسخه آزمایشی

قبل از خرید پیشنهاد ما به شما دیدن نسخه آزمایشی سامانه است"جهت ورود به نسخه آزمایشی اینجا را کلیک کنید"

مشتریان درباره ما چه می گویند؟

تماس با ما

تـلـفن: 2228151-0871    تلفکس: 2263731-0871        سامانه پیامک: 1000008267 ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید